טיפים למעבר דירה

תכנון ומעבר הדירה מצריכים מאיתנו אסטרטגיה של מבצע צבאי קטן , בנינו עבורכם אסטרטגיה כזאת …

שתיים שלוש הקשב !

ראשית תאמו את המעבר לימי סוף שבוע, נוח יותר יעיל יותר, גם לא נפסיד ימי עבודה וגם נעזר בכל בני המשפחה שמצויים במסגרות שונות.

יומיים שלושה לפני המעבר עצמו, תארזו מזוודה לכל אחד מבני הבית עם פריטים שחשובים לכם ביומיום, מברשת שיניים, בגדים, לבנים, ככה תהיו רגועים ומה שתצטרכו יהיה במעבר בהישג יד.

אריזה

כמה שיותר ארגזים יותר טוב …. יש לארגן לפחות 30 ארגזים ואם ניתן יותר יותר טוב מקסימום לא תשתמשו.

מומלץ לארוז בארגזים הקטנים ספרים וכלים שבירים וכבדים ובארגזים הגדולים בגדים, שמיכות, מגבות ודברים רכים.

לא להעמיס את הארגזים יותר מדי וכל ארגז יש לאטום היטב עם דבק מסקנטייפ ואת הכלים השברים יש לעטוף עם נייר עיתון והכי מומלץ עם פצפצים…. ארגזים ניתן למצוא ברשתות השיווק במרכזים מסחריים ולאסוף גדלים שונים.

זה הזמן לסדר ולזרוק את מה שלא צריך הזמנות מצוינת לאגרנים ביננו להגיד שלום לכל מה שמיותר. מיינו חפצים ותתרמו את מה שלא צריך ומה שלא ראוי לתרומה פשוט לזרוק.

נצלו את ההזדמנות לעשות סדר.

הגיע היום המיוחל למעבר תתחילו מוקדם ככל שניתן כדי להספיק כמה שיותר יום ארוך עומד בפתח תזכרו להצטייד בשתייה ואוכל. רגע לפני שאתם עוזבים תנו מילה טובה לבית שאתם עוזבים תעשו כמה סלפים נחמדים למזכרת ותיפרדו לשלום.

בשעה טובה, הגעתם לדירה תכננו את הפריקה, מיינו את הארגזים, מה הולך לאיפה וחלקו את פריקת הארגזים בין בני המשפחה כאשר כל אחד לוקח אחריות על אזור אחר המטרה לסיים כמה שיותר מהר עם המעבר, ככל שזה נמרח אנחנו מרגישים באוויר וזה לא נעים, אז קדימה לתקתק.

בהצלחה!  We Share