מתווכים

אנחנו פה כדי להגשים לכם את החלום

אם אתם עובדים כמתווכים בתחום הנדל”ן – גם אתם יודעים שהצלחה בענף קטן, קשה ותחרותי זה תלויה במגוון רחב של גורמים, שביניהם ניתן למנות:

  • ידע מקצועי עשיר ועדכני – רק משרדים עם הידע העשיר והעדכני ביותר יוכלו להתחרות בשוק הלא פשוט של היום, ולספק ללקוחותיהם את השירות הטוב ביותר האפשרי. כי בתחום הנדל”ן, חתירה בלתי מתפשרת למצוינות היא שם המשחק.
  • ניסיון רב שנים בתחום – על מנת לדעת להתמודד עם שפע המצבים והאתגרים הכרוכים בעסקאות נדל”ן, חשוב לרכוש כלים שרק ניסיון רב שנים בתחום או הכשרה, הדרכות וקורסים מקצועיים יכולים לספק. כי עם רקורד מוכח של הצלחה לא מתווכחים.
  • כישורים ומיומנויות מקצועיים – זקוקים לליטוש סגנוני? לדרכים לטפל בעסקה מול קונים? לטכניקות מכירה יעילות יותר? כל אלו יעזרו לכם להצליח בתחום הנדל”ן. כי מגיע לכם רק הטוב ביותר.
  • ידע בשיווק ומיתוג עצמיים – חשוב לא רק שתדעו איך לעבוד – אלא גם שתדעו לשווק את עצמכם בצורה הנכונה. ללא מיתוג ושיווק עצמיים נכונים, אין לכם סיכוי לחדור לשוק ולהגדיל באופן משמעותי את המכירות שלכם. כי בתחום הנדל”ן, המיתוג הוא תמיד במרכז.
  • נוכחות מקצועית במרשתת – לא מספיק שתהיו באינטרנט – אתם צריכים פלטפורמה מקצועית ואיכותית עם טפסים וכרטיסי ביקור דיגיטליים, תצוגת נכסים מפורטת ועיצוב מקצועי שיעניק לכם תדמית יוקרתית, מוערכת ורצינית.

מתקשים בכל זה?

תנו לנו לעשות את העבודה בשבילכם.

 

We Share – ללוות אתכם כל הדרך אל הפסגה

את רשת המשרדים הפרטיים We Share הקמנו כדי להחזיר את משרדי הנדל”ן למרכז. אצלנו תוכלו לרכוש זיכיון ומותג, ליהנות מהדרכות קורסים ואימונים המועברים על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום הנדל”ן בישראל, לקבל אתר פנימי עם תצוגת נכסים מפורטת, חיתום על ידי טפסים דיגיטליים איכותיים ומעוצבים וכרטיס ביקור דיגיטלי מרשים ומקצועי, ואחסון מלא בענן.

תנו לנו לעזור גם לכם להגשים חלום ולקחת את הקריירה שלכם הכי רחוק שאפשר. כי בכל הנוגע להצלחה שלכם – מגיע לכם רק הטוב ביותר.